שרותי הדפוס שלנו

ש.ה.ר רחובות בע"מ מעמידה לשירותכם 3 מחלקות המספקות מענה מדויק ומקיף לכל צורך שיש לכם בתחום הדפוס:

מחלקת ניהול, מחלקת גרפיקה ומחלקת דפוס וכריכיה. 

 

פתרונות בתחום הדפוס – זה אנחנו!

 

אנחנו מתמחים בעיצוב ובייצור ניירת משרדית (טפסים, חשבוניות, קבלות, כרטיסי ביקור, פרוספקטים, פליירים, פולדרים ועוד). אבל בנוסף לכך, אנחנו מציעים שירותי דפוס נוספים במחלקות שלנו:

 

מחלקת דפוס דיגיטלי

ספרי קורות חיים

אנחנו עובדים עם העמותה למען הקשיש ברחובות, ועוזרים לבני הגיל שלישי להגשים חלום ולהוציא ביוגרפיה שמספרת את סיפורם האישי. נציגינו יושבים עם הקשישים, מקשיבים לקורות חייהם, ומעלים אותם על הכתב עבורם. לאחר מכן, הם מטפלים בכל הנוגע לתהליך ההפקה: את הקובץ הכתוב הם מעבירים לבית הדפוס, מדפיסים וכורכים, וגם מטפלים בנושא העיצוב הגרפי של הכריכה.

 

עיצוב והדפסה לבתי ספר

אנחנו עובדים עם רוב בתי הספר ברחובות. אנחנו מדפיסים עבורם עיתונים בית ספריים / שכבתיים, ספרי מחזור לבוגרים ועלונים לקראת סוף שנה.

 

הזמנות לאירועים

אנחנו מדפיסים את כל סוגי הזמנות ולכל סוגי האירועים. ניתן להיעזר בגרפיקאית לצורך עיצוב ההזמנה, לבחור הזמנה מתוך הקטלוג שלנו או להביא קובץ מוכן ולבצע רק את ההדפסה. ההזמנות מודפסות במהירות, ואם היא מתקבלת בבוקר ניתן לקבל אותה כבר באותו יום!

 

מחלקת כריכיה

הכריכיה שלנו מאפשרת לכרוך עד 200 עמודים בכריכה רכה, ובכל מיני טכניקות: הדבקה חמה, ספירלה, סיכות ועוד. 

 

מחלקת עיצוב גרפי

אנחנו מציעים גם שירותי עיצוב עם הגרפיקאיות שלנו, שעוסקות בתחומן כבר יותר מ- 15 שנה. במחלקה זו מבצעים את כל ההכנה לקראת הדפוס. אתם מוזמנים להיפגש עם גרפיקאית וליהנות משירותי עיצוב מקצועיים. קיימת אפשרות גם להביא קבצים מוכנים ושנערוך אותם בשבילכם. 

08-9474852

דפוס ש.ה.ר